Відправлення по Україні

Ми надаємо послуги перевезення вантажів по території України (штучні, тарні, насипні) вантажними автомобілями таких категорій:

  • Перевезення насипних вантажів.
  • Перевезення вантажів категорії 20 т. ізотермічними фургонами та BDF-контейнерами.
  • Перевезення вантажів категорії 15т., з можливістю перевезення об’ємних вантажів кубатурою 100+ м.куб.
  • Перевезення вантажів автомобілями категорії до 5т.
  • Перевезення вантажів вантажними мікроавтобусами об’ємом 8, 10 та 15 м. куб.

Широкий вибір категорії автомобілів дозволяє забезпечити потребу клієнта в доставці як FLP вантажів (Full Truck Load) так і збірних та попутних вантажів.

Додатково, за бажанням клієнтів, ми можемо надавати послуги прийому вантажів на склад для консолідації, пакування, палетування з подальшою доставкою за вказаною замовником адресою.

Послуги кур’єрської доставки

Служба доставки (склад – двері B2B та B2C) доступні в містах: Рівне, Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Житомир.

Ми маємо можливість забезпечити прийом вантажів на склад, їх сортування, сканування для обліку в складських системах, поклейка термо-етикеток.

Працівники call-центру забезпечать якісну роботу з клієнтами щодо інформування про можливі строки отримання вантажів, прийом заявок на доставку вантажів, можливих змін в адресі доставки, часових вікнах для отримання замовлень тощо.

Послуги з прийому, обробки вантажів; сортування, консолідації збірних вантажів, палетування тощо.

Всі складські приміщення компанії обладнанні необхідною технікою, сортувальним обладнанням а також іншим складським обладнанням, навантажувачами тощо.

Інфраструктура дозволяє приймати вантажі будь-якої складності, ваги, об’єму. Працівники компанії нададуть професійні послуги з пакування (гофро-тара, стрейч тощо), об’єднання, розконсолідації, палетування і т.і.

Розмитнення

Ми надаємо послуги з розмитнення вантажів, що ввозяться на митну територію України як МЕВ (міжнародні експрес-відправлення).

Міжнародні експрес- відправлення - належним чином упаковані міжнародні відправлення з документами чи товарним вкладенням, які приймаються, обробляються, перевозяться будь-яким видом транспорту за міжнародним транспортним документом з метою доставки одержувачу прискореним способом у визначений строк.

В процесі розмитнення ми співпрацюємо як з брокерами клієнта, так і з брокерами, які надають послуги з митного оформлнння вантажів.

Для більш детальної інформації щодо необхідного пакету документів та самої процедури митного оформлення звертайтесь до наших працівників, які нададуть кваліфіковану допомогу.